Projekt skončil v roce 2013

Ohlasy

1.9.2013, Lucie V.

Dobrý den,
bohužel jsem se tohoto projektu nestihla zúčastnit, ale podle nabídky nejrůznějších aktivit i podle ohlasů velmi doufám, že něco podobného zase vznikne, abych mohla být součástí i já! :-)

patek philippe fake
fake patek phillipe
fake watches
cheap replica watches
cheap omega
cheap replica watch

replica watches uk reviews
fake omega
omega speedmaster replica

breitling replica
cheap breitling
Knockoff Watches
cheap replica watches

27.6.2013, Markéta Přidalová

Děkuju celému týmu PVP za naprosto úžasný projekt, který mi dal spoustu podnětů do života a otevřel mi nové možnosti. Workshopy a víkendové akce byly naprosto berkonkurenční a neustále na ně se setrou vzpomínáme! Bylo to super! Taky bych chtěla vyzvednout nádherné publikace a dvd, které jsem díky projektu obdržela. Jsou velice zdařilé, přínosnené a zajímavé. Doufám, že tento projekt není posledním a můžu se těšit na další nezapomenutelné zážitky:) Markéta P.

Markét, moc děkujeme za krásné ohodnocení. Pokud budou výzvy v roce 2014 (nebo spíš prý 2015), zkusila bych další projekt vymyslet, jestli mě fakulta nechá. Ať se vám s Míšou daří a ještě jednou moc děkujeme, máme všichni velkou radost!
Dora

3.5.2013, zuz

Děkuji celému realizačnímu týmu PVP za tento projekt. A nezbývá než se zamáčknutou slzou v oku doufat, že se znovu najde chuť, odhodlání,čas a peníze k pokračování v nadcházejících letech :-)

Btw - co takhle předat vaše know-how vyučujícím na PdF? třeba formou workshopu jen a pouze pro akademické pracovníky s názvem: "Škola hrou aneb Výuka na VŠ jinak." :-)

My zase děkujeme studentům, že v tak hojném počtu a se zájmem docházeli na nepovinné předměty a i bez zamáčknuté slzy v oku budeme doufat, že nám EU nadělí zase nějaké peníze, abychom mohli pokračovat :-)

Dora Růžičková a skvělý tým PVP (Pavlína Copková, asistentky, Veronika Dosedělová a spousta dalších)

1.5.2013, Evik.smajlik

Na letní škole ve Velenově u Boskovic jsme se v rámci projektu PVP poznali s mým současným přítelem. Už jsme spolu rok a půl a klape nám to :-)
Díky za něj!

PVP je všestranný projekt :-D Ať vám to klape pořád, abyste na PVP stále v dobrém vzpomínali!
Dora R.

29.3.2013, Monika Suková

Dobrý den.
Velice bych chtěla poděkovat za dnešní workshop. Byla jsem nadšena celém programem i přednášejícím, panem Markem Šobáněm. Muzejní pedagogika byla výborným tématem a pan Šobáň jej skvěle pojal. Pro mě naprosto nejlepší workshop.
Opravdu velká pochvala! :)

To je skvělé! Děkujeme, máme radost a určitě ji bude mít i lektor dnešního workshopu, kterému hned Vaši pochvalu přeposíláme!

Váš tým PVP

11.3.2013, Lenka Šrejberová

Drazí tvůrci, realizátoři, koordinátoři a lektoři celého projektu!
Přijměte prosím můj velký dík za možnost vzdělávat se tímto způsobem. Sice jsem se zapojila až v poslední fázi běhu, ale zato větší poklonu Vám musím vysmeknout, že jedete takhle naplno až do konce.
Celkový nápad obohatit vysokoškolské vzdělávání o setkání s lidmi z praxe a v praxi zkoušet praktické dovednosti, u toho se skvěle bavit, učit se komunikovat, hrát si, nabírat kontakty, poznávat druhé a hlavně sebe, je skvělý. Umožňuje totiž, aby se člověk na akademické půdě naučil nejen spoustu informací, které může předávat dál, rozšířil svůj repertoár metod a způsobů podávání těchto informací, ale hlavně, aby pracoval na svém vlastním osobnostním rozvoji. A tím se stal opravdovým pedagogem, protože výchova příkladem je přece nejúčinnější.
Samozřejmě je na každém, co si z workshopů odnese. Ale přinejmenším plné břicho a úsměv na tváři jsme po skončení víkendovky Vnitřní portrét, aneb psychohrátky s výtvarnem měli všichni. Tímto tedy díky i Sašovi Rycheckému, za pohodové a poučné chvíle a jeho vedení :)
Tak jen tak dál, ať Vám to šlape nejen v profesním životě!
Díky!

Děkujeme, máme radost :-) replica watchespřepošleme také panu lektorovi!

Váš tým PVP

16.11.2012, Hana

Chtěla bych poděkovat Ing. J. Pávkovi za skvěle vedené workshopy: Jak se domluvit s lidmi, kteří nechtějí aneb ty a já jsme z jedné krve, bratříčku
a Řešení stresových situací a prevence proti syndromu vyhoření. Moc se nám workshopy líbily a dozvěděli jsme se spoustu zajímavostí. Ani minutu jsme se na workshopech nenudili. Váš styl výkladu byl moc zajímavý, přímo strhující. Byly to skutečně nejskvělejší workshopy. Děkujeme. :-)

Dobrý den,

děkujeme, Vaši pochvalu panu inženýrovi předáme. Určitě ho potěší. :-)

Hezký zbytek dne

Tým PVP

28.10.2012, Jiří Neduha

"Proti osudu," je skvělý dokument o skvělé dívce. Takový dokument pomáhá dalším lidem a povrzuje, to co nakonec Katka Dlouhá říká rodičům, kterým se narodí postižené dítě - že to nemají vzdávat. Ona sama prožívá plnohodnotný život, mnohem hodnotnější, než většina lidí v jejím okolí.

15.10.2012, Pavlína B.

Dobrý den, tímto bych chtěla poděkovat oběma lektorkám z víkednovky s názvem Dramapedagogické postupy při výuce cizích jazyků (Tamaru a Janu). Moc jsem si to užila a navíc vyučování touto formou je pro mě efektivní. Pamatuji si skoro všechno, co o víkendu zaznělo. Rozhodně žádný budoucí učitel by neměl podcenit takovýto projekt.

Děkujeme, lektorky taky budou potěšené, až si to přečtou!

14.10.2012, Týna

Dobrý den, zúčastnila jsem se vašeho workshopu Příprava kmenového učitele na příchod postiženého dítěte na zš. Byl to můj první workshop a byla jsem z něj nadšená-zajímavé, skvělé, užitečné. Jsem ráda, že jsem se tam byla.

Děkujeme, máme radost!

7.6.2012, Lelísek

Hezký den,
chtěla bych touto cestou poděkovat všem lektorům za krásné workshopy, snažím se účastnit co nejvíce z nich, protože si nechci nechat uniknout tak skvělou příležitost sebevzdělání. Nenásilnou formou se dozvídáme spoustu praktických i teoretických věcí pro budoucí praxi. Myslím, že tento projekt má na Pedagogické fakultě opravdu své pravé místo. Navíc bych chtěla poděkovat a pochválit tým Pedagogiky v praxi. Za rychlou komunikaci a ochotu při vyřizování našich potřeb. Při tolika účastnících je to opravdu obdivuhodné!

Děkujeme, celý tým má radost :-)

7.6.2012, D. Blokšová

PVP je fain. Jen škoda, že podle mě žádný z workshopů, které jsem absolvovala (kromě psychologické první pomoci) moc obsahem neodpovídal svému názvu. Škoda je také certifikátů. Jsou sice krásně udělané, o tom žádná. Nikomu jiému kromě mě ale asi nic neřekne PVP 3 a PVP4 zvyšování atraktivity povolání pedagoga. Tím spíš, že ze mě pedagog nebude. Možná by bylo fain zvážit tvorbu certifikátů s přesným názvem workshopů, Jinak ale za PVP stejně jako ostatní děkuji.

Děkujeme za ohlas, název má vyjadřovat téma a jistě uznáte, že záběr je tak široký, že vyjádřit přesný název ani snad nejde. Co se certifikátů týká, je to takový bonus navíc, nad kredity a aktivity zdarma (víkendy včetně stravy a letní školy včetně ubytování a stravy zdarma) a v rámci limitovaného rozpočtu už jednoduše nemáme peníze na člověka, který by vypisoval certifikáty na jméno s výčtem absolvovaných workshopů. K dnešnímu dni PVP splnilo 1430 studentů, takže při tomto počtu a při počtu lidí, kteří projekt děláme (je nás na všechno teď asi 5), se to opravdu nedá. Můžete nám pomoct :-)
Tým PVP

4.6.2012, zuz

Můj poslední WS byl se Sašou Rychetským-pojďte, budeme hrát divadlo. A musím popravdě říct, že už jsem pár divadelních workshopů absolvovala, ale žádný z nich nebyl tak perfektní jako tento! :-)

A také chci poděkovat za celý projekt PVP! Kéž by takto fungovala výuka během celého studia na VŠ! Workshopy dají daleko víc než jen nečinné sezení na přednáškách.

Moc děkujeme Zuz :-)

tým PVP

8.5.2012, Eva Svobodová

Víkendovka "Pojďte, budeme hrát divadlo," byla naprosto bezkonkurenční. Když jsem si ji přihlašovala, očekávala jsem akci, na které se budu muset zapojovat do aktivit, do kterých se mi nebude chtít, hrát scénky, ve kterých se nebudu cítit (protože nemám ráda veřejné "předvádění se") a vlastně jsem si říkala, že jediné, co mi na té akci bude příjemné, je společnost přátel a noví zajímaví lidé. Výsledek mě ale naprosto ohromil. Nejen, že mě všechny aktivity skvěle bavily, ale ještě navíc se úžasně hodí do výuky, mám z nich perfektní zážitky a ještě teď z nich těžím dobrou náladu :-) Díky a víc takových víkendovek!

Děkujeme za krásný ohlas a těšte se na další víkendovku s tímto lektorem!

3.4.2012, H.C.

O projektu jsem se dozvěděla náhodou od své spolubydlící, která donesla plagátek. Přiznávám, že bych si ho na fakultě pravděpodobně v záplavě všeho jiného inzerování a informování (bohužel) nevšimla. Děkuji za to, protože jsem konečně k závěru svého pětiletého studia mohla konstatovat, že se dozvídám alespoň nějaké informace týkající se praxe učitelské profese! Souhlasím s názorem, že by takto nějak měla být koncipována celá výuka budoucích pedagogů. To, co se praktikuje nyní, nestojí (dle mého názoru) za námahu.

29.3.2012, Michaela Králová

Ještě jednou díky za projekt PVP, určitě je organizačně hodně náročný, ale o ničem podobném, se stejným přínosem do praxe, jsem ani ve spojitosti s jinou VŠ neslyšela. Něco takového by se mělo stát běžnou součástí výuky, snad bude více lidí s takovými vizemi.
Kdyby bylo cokoli potřeba a myslela byste si, že v tom studentka jako já může být k něčemu platná, tak ráda pomůžu.

19.3.2012, Radek

Ačkoli své předchozí připomínky zcela nastahuji,
chci veřejně prohlásit, že vedle SKVĚLÝCH LEKTORŮ A PŘÍNOSNÝCH PROGRAMŮ, jsou nějaké informační šumy zcela bagatelizovatelné!! Takže hlavně pokračujte a nedělejte si hlavu s tím, jestli je všechno v jednom mailu :)

:-)

19.3.2012, Radek

Zkuste prosím omezit počet informačních emailů. Už je toho vážně moc, člověk se v tom pak ztrácí nebo se mu to nechce ani číst. Minulý týden to bylo víc jak 5 mailů. Teď je pondělí a už mi došel třetí email od pvp - přitom 2 se týkaly jedné a té samé věci. V předchozích případech to bylo to samé. Když je potřeba sdělit nějaké pokyny, zkuste si to raději chvíli rozmyslet, a pak to poslat najednou. Než to posílat okamžitě a následně ještě dvakrát doplňovat. Díky!

Milý Radku,

pokud to neuděláme, nepošleme, tak bude chodit až 30 mailů denně s dotazy, proto věřím, že jich pár zvládnete :-)

D.R.

23.1.2012, Martina

Dori, kéž by STAG fungoval tak precizně, přesně, bez kolapsů a databázových "přetížení" jako váš systém :-)
Jste tu pro nás, a to se velmi cení :-D

Děkujeme!!!

Jéééé, děkujeme, to řeknu webmasterovi :-))))
Dora

23.1.2012, V. B.

Dori, my jsme ani nespali, abychom si to mohli zapsat :)

25.12.2011, Karel

Dobrý den, Ing. Doro ASSENZO, Ph.D. , o vašich workshopech jsem slyšel jenom to nejlepší, přeju klidně prožité svátky, a ať se vám podaří splnit v novém roce 2012 všechno, do čeho se pustíte.

Děkujeme, však taky přijďte, rádi Vás uvidíme.
Vše nej do roku 2012 nejen Vám!
Dora Assenza a spol.

5.12.2011, Radka B.

Každý workshop je skvělý a moc děkuji za Vaši práci. Je velmi inspirativní a mj. alespon neco je při studiu "lidské a pohodové".
Zatím jsem nezažila nic, co by mne neobohatilo.
Přeji krásné svátky.

28.11.2011, N. H.

Pedagogika v praxi je pro mě určitě přínosným předmětem. Když mi o workshopech vyprávěla spolužačka, ze začátku mě to moc nezajímalo, tudíž jsem ani neuvažovala o přihlášení. Na webové stránky jsem se podívala asi poslední tři dny před uzavřením STAGu a nestačila jsem zírat, kolik zajímavých témat předmět Pedagogika v praxi poskytuje. Samozřejmě jsem se hned přihlásila a začala vybírat. Myslím si, že každý kdo zvolil tento předmět jako já, určitě nelituje.
Jako první jsem navštívila workshop Postřehy ředitele, řízení Zš. Myslím si, že tento projekt musel zaujmout všechny budoucí učitele. Pan ředitel svým vtipným, zásadovým projevem upoutal posluchače k židlím. Moc se mi líbila jeho škola na fotografiích, jeho záliba v zelené barvě a symbol sovy, který u nich nesmí chybět. Ovšem pár jeho postřehů ohledně svých žáků a kolegů ve mě vyvolaly několik otázek. Neklade svým přístupem na kolegy v práci moc velké nároky? Děti jsou přece různé, tu a tam se vždycky najde nějaký ten ďáblík, který se snaží učitelům jejich pracovní den co nejvíce znepříjemnit. A že za to všechno potom může samotný učitel? Tomu se mi nechce věřit. Podle mě je tahle základní škola možná pěkným prostředím pro žáky, ale zároveň obrovským napětím mezi učiteli a samotným panem ředitelem. Zároveň nevěřím, že má tak poslušné žáky, aby každou nalezenou minci odevzdávali školním zaměstnancům. Tenhle svět dobroty už neexistuje. Každopádně mě jeho škola moc zaujala a rozhodně budu přemýšlet o tom, že bych tam v budoucnu poslala svoje děti.
Další workshop, na kterém jsem byla, se jmenoval Komunikace a improvizace. Na mě byl až moc aktivní, tomu se většinou vyhýbám. Myslím si ale, že většina z nás si uvědomila, jak je těžké s někým cizím komunikovat. V dnešní době všechno řídí internet a veškerá elektronika v podobě mobilů. Většina lidí z celého světa tomu propadla a dalších přibývá. Komunikace začíná být velkým problémem. Vidím to i u sebe a po tomto tématu mě to docela zamrzelo. Když mám řešit nějakou důležitou věc nebo problém, taky se schovávám za internet. Pro mě začalo být lehčí tu věc napsat, než ji vyslovit. Kam ale můžu vepsat svoje city, svůj výraz ve tváři, tón hlasu, úsměv? To je začátek budoucnosti bez komunikace.
Homosexualita, otevřené téma, mě do třetice zaujala asi nejvíc. Nebyla jsem si jistá, jestli budu přihlášená, ale každopádně jsem tam nesměla chybět. Tohle téma mě vždycky hodně zajímalo a mrzí mě, jaký mají k tomu nějací lidé přístup. Já osobně proti homosexuálním lidem nic nemám a spíš mě těší, když potkám nějaké dvě slečny, co se drží za ruku a veřejně si dají pusu, aniž by se ohlíželi, zdali je někdo výhružně nepozoruje. Sama znám pár takových holek a někdy si říkám, jestli by to nebylo lepší než chodit s klukem. Homosexuálního kluka bych si přála jako dobrého kamaráda, u nich máte jistotu, že nic nehrozí a navíc bych se s ním nebála podnikat věci, nad kterými můj vlastní přítel ohrnuje nos. Jak já říkám, vždycky tu bude ta možnost utéct a přejít na druhý ostrov. Na workshopu mě tak trochu zklamalo to, že se hlavně jednalo o předání dětí do péče homosexuálních partnerů a problémy okolo toho. Chtěla bych tento styl života poznat z větší hloubky a hlavně ze strany těch, kteří to odsuzují.
Z workshopu Advent, cesta ke světlu a tradice Mš, jsem se nestihla odhlásit a jelikož začínal hned po Homosexualitě, tak jsem zůstala alespoň na první hodinku, bohužel se mi překrýval s jedním důležitým předmětem, tak jsem musela odejít a doufám, že spirálu uvidím alespoň na fotkách. Musel to být krásný úvod do Vánoční nálady, která nás začíná pohlcovat ze všech stran a připomíná nám lidi, které máme rádi.

11.11.2011, Martina

Monolog váš svět zmenšuje. Dialog ho zvětšuje.
Tímto citátem bych charakterizovala čtvrteční workshop: Komunikace a improvizace jako praktická dovednost pro život.Bylo úžasné překonat komunikační bariéry a hlavně sami sebe:-)

Skvělá byla pantomima na různá témata ze života:-)a za to patří velké Díky především paní lektorce a samozřejmě odvážným hercům z řad studentů:-)

Děkujeme, bylo to fajn a co nevidět přidáme i video, pokud vyjde aspoň trochu dobře, právě ty scénky! :-)

9.11.2011, Kristýna

Ještě jednou děkuji, že můžu absolvovat Vaše workshopy, které jsou opravdu moc zajímavé :)

6.11.2011, Lucka

Chtěla bych se zeptat, kde zde najdu materiály k workshopu Asertivita v každém povolání, o nichž lektor mluvil? Děkuji moc za odpověď a přidávám se k obrovské chvále workshopu a přednášejícího, úžasné dopoledne, vydržela bych poslouchat ještě dlouho jedním dechem :-)

Milá Lucko, už vím, jaké materiály myslel. Jsou to texty, které jdou do naší publikace. V tuto chvíli jsou na korektuře a pak jdou na sazbu a pak do tisku. Text nezveřejňujeme před opublikováním, jiné materiály na web nemáme.
Takže počkejte, pak dostanete celou publikaci.
Dora Assenza

3.11.2011, Jana

I já děkuji za opravdu super workshop Tvorba a realizace projektů na 1.stupni ZŠ. Bavil mně od začátku do konce...chvílemi jsem litovala, že nejsem třeťáček u pana učitele ve třídě :o) . Byl to můj první workshop a dosud můj NEJ zážitek ze studia na vysoké škole. A i za to DÍK!

:-)

3.11.2011, Terka Kaláčková

Workshop Asertivita v každém povolání naprosto předčil moje očekávání - opravdu smekám před lektorem. Teorii velmi dobře propojil s praxí a bylo to úžasné. Člověk se musel zamýšlet sám nad sebou, jak se chová k lidem okolo a odnesl si praktické rady do života - takže panu lektorovi patří obrovský DÍÍÍÍÍÍÍK.

Díky Terko, ten bude mít radost, přepošlu mu to :-)
Dora A.

3.11.2011, Tereza Jandáčková

Chtěla bych poděkovat na workshop Tvorba a realizace projektů na 1. stupni ZŠ. Pan učitel působil velmi spontánně a energicky. Svým nadšeným a otevřeným způsobem mi zpříjemnil celý den. Z workshopu jsem odcházela plná nápadů a nadšení pustit se do podobných projektů. Jeden z nejlepších workshopů!

Máme všichni radost! Díky :-)

3.11.2011, Martina

Dnešní workshop- Asertivita v každém povolání hodnotím velice kladně:-)Bylo to velice zajímavé a přínosné pro nás budoucí pedagogy.Nezapomenutelným zážitkem byla jistě pro každého scénka vězně:-))Tuto scénku sehrál jeden mladík velice bravurně jako nějaký profesionál!fakt super:-)

16.10.2011, Martˇa a Míra

V sobotu jsme se zúčastnili workshopu "Rodinné konstalace". Chtěli bychom moc poděkovat za sprostředkování hluboce emocionálního zážitku. Jeden z nejlepších workshopů, kterých jsme se za dobu PVP zúčastnili.

7.10.2011, Yve

Tohle není dotaz, to je zpráva: krása, když člověk vidí, jak na šílenou frontu dotazů se objeví hravá odpověď, hravost s laskavostí a věcností v jednom. Radost pohledět.
Taky moc děkuji, že ještě v tomhle světě jsou tyhle světy.
Yve

7.10.2011, Yve

Tohle není dotaz, to je zpráva: krása, když člověk vidí, jak na šílenou frontu dotazů se objeví hravá odpověď, hravost s laskavostí a věcností v jednom. Radost pohledět.
Taky moc děkuji, že ještě v tomhle světě jsou tyhle světy.
Yve

26.9.2011, Lucka Hédlová

Touto cestou bych chtěla moc moc poděkovat všem lidičkám kteří mi umožnili být týden v krásné přírodě v Nové Vsi nad Popelkou. Lektoři nám vykouzlili pohádkovou atmosféru v plně nabitém dni.
Paní Anežka Janátová ve mě jako první probudila myšlenku na kterou musím pořád myslet...proč jsem se narodila tady, v tuto dobu, do této rodiny a kam směřují vůbec mé kroky...? :) Nezapomenu na dojení Otylky s Monikou, cikánské písně, mísy plné ovoce a na voňavé buchty na stolech :) Jsem moc ráda za spoustu nových přátel.. DÍKY

6.9.2011, Kateřina Hurtíková

(Klidně můžete mail zveřejnit, tento projekt zní opravdu zajímavě a po zkušenostech z předchozího si můžu jen přát, aby se takovýmto praktickým směrem zaměřilo více projektů): Ráda bych se zeptala na podmínky účasti na seminářích v rámci projektu PVP. Dříve jsem absolvovala některé workshopy v projektu CIV, takže bych se určitě ráda zúčastnila, pokud bude ještě někde volno. Už mi nejde o kredity, ale o získání dalších zkušeností pro praxi.

Jsem ráda, že se mi vrátila účastnice minulého projektu CIV (nyní PVP), snad to má všechno smysl, nejen pro tvůrce :-)
Dora Assenza

29.6.2011, Lenka B.

Moc díky za letní školu v Boskovicích. Celý ten týden jsem si maximálně užila - příjemné prostředí, workshopy mně tématicky velmi blízké... a hlavně jsem poznala super lidi z pedáku, se kterými se, doufám, při nejbližší příležitosti zase setkám.

26.6.2011, Eva S.

KDYŽ si v hlavě přehrávám zážitky z Letní školy Boskovice, MRZÍ MĚ, že se to nedá zažít ještě jednou, PROTOŽE mám skvělé a neopakovatelné zážitky a BYLA BYCH RÁDA, kdybych lidičky, kteří je se mnou sdíleli, znovu viděla :-D

Děkujeme :-) Budeme mít aspoň fotky a nahrávky...

23.5.2011, Jan K.

Děkuji za pěkně strávený čas na workshopech.

23.5.2011, Kateřina M.

Všechny semináře byly velmi zábavné a přínosné.

23.5.2011, Jana R.

Moc děkuji za skvělou volbu lektorů i témat a také za to, že jsem se mohla jako studentka kombinované formy zúčastnit. "Rytmus, zpěv a tanec..." - byl to balzám pro duši. Doufám, že budu mít příležitost navštívit ještě další kurzy.

13.4.2011, Dora Assenza

Závěr jedné úvahy, který byl tak pěkný, že jsem si ho dovolila zveřejnit zde :-)

Na závěr bych snad jen řekla, že by se každý, kdo studuje pedagogickou fakultu, měl povinně účastnit nějakého workshopu. Nejedná se jenom o cenné zkušenosti a rady, které se mohou uplatnit v profesi pedagoga, ale mnohdy se studentům dostává spousty dobrých rad, které jsou uplatnitelné i v soukromém životě.

28.3.2011, Jana M.

Jelikož je, bohužel, pro naši zem typické, že neumíme chválit, ale jen kritizovat, zjistila jsem, že bych musela přestat psát! :-)
Je to totiž fakt super, ty workshopy a i víkendovka...už se moc těším na další akce i na letní školu:-) Takže rozhodně mohu všem jen a jen doporučit!!!!! Jelikož kdo nezažije, nepochopí!!!

Děkujeme, je to tak, jak řekla i lektorka paní Kratochvilová - děkujeme, že nám děkujete :-)
Dora Assenza

28.3.2011, Filip Domes

Dobrý den,

navštívili jsme s přítelkyní víkendovou akci Rytmus, zpěv a tanec. Byl to velmi inspirující zážitek.

Velmi mě zaujaly všelijaké, převážně africké hudební nástroje jako: Africké bubny, jabara, tibetská mísa, hromový buben, para ořechy, kabasa, deštná hůl, rumba koule, fujara, sansula, kalimba, mořský buben a spousta dalších co jsem si nestačil ani poznačit... Ale nejvíce ze všeho mě chytl nádherný zvuk didgeridoo na které nám hrál pan Ing. Vratislav Kratochvíl.

Když k tomu přičtete pěkné prostředí Sluňákova, příjemnou atmosféru a dobré zázemí projektu, vyplývá z toho parádní víkend :-).

Filipe, moc díky za reakci. Já osobně jsem si to užila, "zformátovala" obě mozkové hemisféry a zapomněla na práci, takže za mne - taky super víkend :-)
Navíc máme nádherné audio/video záznamy a fotky, jak jsme hráli, vše zveřejníme.

Dora Assenza

22.3.2011, Martina

Pokud váháte se zapsat na nějaký workshop nebo víkendovku, neváhejte. Ze zkušenosti mohu říci, že vám to dá víc, než semestr pedagogiky.

20.2.2011, Veronika Drlíková (studentka 5. ročníku Pdf)

Dobrý den,
jsem studentkou Pedagogické fakulty UP, narazila jsem na Váš projekt a velmi mě zaujal. Jelikož jsem už v závěrečném ročníku, kdy letní semestr je z důvodu státnic a odevzdání diplom. práce zkrácen na 4 týdny, nemůžu se účastnit Vašich workshopů. Před 2 roky jsem absolvovala workshop a vnímám to jako velmi přínosné. Na stánkách současného projektu v rubrice časté dotazy jsem objevila, že je možné získat publikace z minulého projektu. Pokud tomu tak je, měla bych o ně zájem.

Dobrý den,

děkujeme za pěkný mail. Na workshopy můžete chodit až do konce studia i v 5.ročníku. , i bez kreditů, ale potřebujeme, abyste přišla alsepoň na 3+napsala úvahu.

Pro publikace se stavte, ještě máme a rádi dáme :-)

Dora Assenza