Projekt skončil v roce 2013

zpět na detail: Emocionální zdraví dítěte a kampaň Celé Česko čte dětem

seznam všech úvah

Emocionální zdraví dítěte a kampaň Celé Česko čte dětem

Dne 15. listopadu 2012 jsem se zúčastnila workshopu s replica bvlgarihttp://www.cssa-unn.com/tag/replica-montblanc/replica audemars piguet watchesreplica panerai watchesreplica Piaget uknázvem Emocionální zdraví dítěte a kampaň Celé Česko čte dětem. Tento workshop jsem si http://www.cssa-unn.com/tag/best-tag-heuer-replica-watches/http://www.cssa-unn.com/tag/cheap-replica-watches/zapsala, protože mi toto téma přišlo zajímavé a chtěla jsem se něco dozvědět o kampani Celé Česko čte dětem, o které jsem předtím mnoho nevěděla. Workshop ale předčil má očekávání. Paní magistra Eva Katrušáková byla sympatická a o tématu hovořila veliceJaeger Lecoultre replica ukhttp://www.cssa-unn.com/tag/replica-iwc/ zaujatě a s nadšením. Bylo to velmi poučné a zajímavé. Dozvěděla jsem se spoustu informací, týkajících se kampaně Celé Česko čte dětem.
Myslím si, že předčítání dětem je velmi důležité, a v dnešní době plné počítačů a jiných vymožeností, se podceňuje. Co vím od svých známých, tak dětem sice doma čtou, ale jen občas, rozhodně to není každodenním pravidlem. Pamatuji si, že když jsem byla malá, tak mi rodiče, především tedy maminka, předčítali každý den. Často jsem chodila spávat k babičce a ta mi také četla, možná ještě častěji než rodiče. Také si vybavuji situace, jak AAA+ 2015 New Fashion women replica watchesbuy replica watchesreplica Jaeger Lecoultre ukreplica Omegahttp://www.cssa-unn.com/replica-breitling-814-top-time-chronograph/replica Panerai Luminor watcheshttp://www.cssa-unn.com/tag/replica-chopard/http://www.cssa-unn.com/tag/omega-replica/http://www.cssa-unn.com/tag/rolex-quartz-replica/http://www.cssa-unn.com/tag/swiss-audemars-piguet-replica/Universal Geneve Replica is Very Special In Our Store. jsem často vídávala svou maminku nebo babičku, jak sedí s knihou v ruce a se zaujetím čtou. Dodnes velmi ráda čtu a jsem přesvědčená, že tuto lásku ke knihám jsem si vypěstovala právě během onoho rodinného čtení. A myslím si, že můj kladný vztah k literatuře, a českému jazyku obecně, byl jedním http://www.cssa-unn.com/tag/breitling-replica/http://www.cssa-unn.com/tag/replica-piaget/z důvodů, proč jsem se rozhodla jít studovat bohemistiku. .
Dle mého názoru je předčítání opravdu důležité, a to nejen u cheap replica watcheshttp://www.cssa-unn.com/tag/replica-longines/dětí předškolního věku, ale i u dětí, které už chodí do školy a umí číst samy. To pouto, které mezi dětmi a rodiči vzniká během čtení, je nenahraditelné. Nespornou výhodou čtení je samozřejmě to, že rozvíjí představivost dítěte, prohlubuje znalosti a v neposlední řadě rozšiřuje http://www.cssa-unn.com/tag/replica-seiko/slovní zásobu. Myslím si, že čtení je v dnešní době možná ještě důležitější, než tomu bylo dříve. Dnešní děti v podstatě vyrůstají v době, kdy se jejich hlavní zábavou stává televize, rolex replicabreitling replicareplica watches ukinternet nebo počítačové hry. A to bohužel od nejútlejšího věku. Proto si myslím, že je rodičovskou povinností vést děti ke čtení. Spousta rodičů svému malému dítěti raději pustí televizi, než aby si udělali patek philippe replicačas a strávili několik desítek minut se svou ratolestí při čtení knihy. Samozřejmě to není pravidlem, ale často takovýto přístup rodičů sleduji v mém nejbližším okolí.
Když nám paní magistra říkala o kampani Celé Česko čte dětem, tak mě to opravdu zaujalo.http://www.cssa-unn.com/tag/best-replica-breitling/http://www.ecole-polonaise.com/stall.php Myslím si, že je tato kampaň velice potřebná. Podle mě si hodně lidí ani neuvědomuje důležitost čtení a třeba jim to díky této kampani dojde.