Projekt skončil v roce 2013

Moje přihlášky

Přihlásit se | Zaregistrovat se

zpět na titulní stránku

seznam všech víkendových akcí

Příprava pedagoga na emočně vyhrocené krizové situace ve školním prostředí

Termín:7.5.2011 - 8.5.2011 (9.00-časově záměrně neohraničeno)
Místo konání:Domašov nad Bystřicí - víkendová akce
Anotace:Ověření týmových rolí účastníků workshopu (Belbinův test), plnění úkolů v týmu, hry Den trifidů, Cizí planeta. Seznámení s problematikou aktuálních emočně vyhrocených rizikových fenoménů základních a středních škol (řízené rvačky, organizace gangů, šikana vzájemná i vůči pedagogům, sebevražedné pokusy, vnášení zbraní, parkur na půdě školy, konflikt na pracovišti – rodič, kolega, jiná osoba; řešení trestného činu na půdě školy, zvládnutí rizikové osoby či situace – ohrožení ve škole či jinde pod záštitou školy (narkoman, exhibicionista, útočník; žák-student jako iniciátor mimořádné události), vážné zranění – úmrtí v rodině oznámené do školy, žák-student jako pachatel/oběť trestného činu, účast žáka v extremistické organizaci (vč. přenosu do školního prostředí – „nákaza“ apod.).
__________________________________________________________

Milí studenti,

Děkujeme za přihlášení na víkendovou aktivitu Mgr. Klena: Příprava pedagoga na emočně vyhrocené krizové situace ve školním prostředí.


Posíláme informace k organizaci víkendu:

Podívejte se navzájem na své mailové adresy, můžete se mezi sebou domluvit na společném odjezdu. Doporučujeme jet vlakem z Olomouce, hl.nádraží v 7.36 ráno, sobota 7.5.2011. V Domašově nad Bystřicí budete v 8.19. číslo vlaku: Os 3531. Uchovejte si jízdenky, proplatíme vám je, cena jedné trasy je 44Kč, pro studenty bude i méně.

Adresa je tato, viz i náš web: Základna Družstva Trvalý život
U Bystřičky 181, Domašov nad Bystřicí, okres Olomouc. Na nádraží vás budeme čekat a dojdeme společně, není to daleko. V objektu budete i spát, vezměte si spacáky a teplé pyžamko. Strava bude zajištěná. Konec víkendu bude v neděli 8.5.2011 po obědě, odjezd 14.20, příjezd do Olomouce v 14.52.

Pokud se domluvíte a pojedete autem, proplacení bude jako u vlaku. Ptejte se, pište.Těšíme se na vás,

Dora Assenza
Lektor:Mgr. Štěpán Klen

Video

Get Flash to see this player.

Úvahy

Fotografie